3 Вересня 2018

27 серпня відбулося перше засідання Громадської ради при МТОТ

27 серпня відбулося перше засідання Громадської ради при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі — Громадська рада).

На засіданні обговорювалися питання порядку денного щодо обрання Голови, заступників, секретаря Громадської ради, територіальних координаторів, Положення про Громадську раду, створення Експертної ради Громадської ради, плану роботи тощо.

Головою Громадської ради обрано Геннадія Борисичева — голову громадської організації “Земляки”.

Коротка біографічна довідка:

Геннадій Володимирович Борисичев, 1987 р.н., донеччанин, адвокат.

13 березня 2014 року Геннадій організував у Донецьку колону більш ніж з 50 автомобілів з українськими прапорами на підтримку єдності держави. Проросійські найманці атакували і розтрощили автомобілі. Саме у той час на площі Леніна загинув 22-річний активіст Дмитро Чернявський.

В серпні 2015 року Геннадій Борисичев заснував й очолив ГО “Громадський рух “ЗЕМЛЯКИ”.

Геннадій Борисичев бере активну участь у багатьох акціях на захист Донбасу та на захист внутрішньо переміщених осіб.

У грудні 2017 року Геннадій організував Всеукраїнський з’їзд лідерів громадських організацій. На цьому заході була започаткована Громадська спілка “Всеукраїнська платформа Донбасу”. Мета організації: об’єднання громадських організації Донбасу та спрямування їх діяльності на захист прав вимушених переселенців.

“Війна на сході країни змінила моє життя, як і мільйонів українців з Донбасу. Громадська діяльність для мене — вимушений крок. Саме крайня нетерпимість до бездіяльності влади змусила мене діяти активно, як громадянина”,— зазначив Голова Громадської ради Геннадій Борисичев.

На засіданні також був присутній заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука, до чиїх повноважень, зокрема, входить взаємодія Міністерства з громадськістю.

“Для результативної роботи громадської ради, її членам необхідно бути обізнаними щодо правових засад, на основі яких виконавча влада здійснює свою діяльність, — сказав заступник Міністра Георгій Тука, — вивчити повноваження і можливості виконавчого органу, при якому вона створена, і Уряду загалом”.

Протокол засідання  Громадської ради від 27.08.2018 № 1

Додаток до Протоколу: Список територіальних координаторів ГР при МТОТ