19 Січня 2017

КАНДИДАТИ ДО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ

СПИСОК

кандидатів до складу Громадської ради при Міністерстві з питань

тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України,

які братимуть участь в установчих зборах, що відбудуться 24 січня 2017 року

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові кандидата

Найменування

інституту громадянського суспільства

1. Пономарьова Оксана Валеріївна Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Рес.Публіка»
2. Кубленко Юлія В’ячеславівна Громадська організація «Свідома Україна»
3. Назаренко Вікторія Миколаївна Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України»
4. Рєпа Андрій Володимирович Громадська організація «ЗА РІДНЕ МІСТО»
5. Тимошенко Андрій Володимирович Громадська організація «Соціальна молодь»
6. Воловик Владислав Володимирович Громадська організація «Об’єднання «Вітер Надії»
7. Бєлобров Віталій Ігорович Громадська організація «Об’єднання «МИ-ХЕРСОНЦІ»
8. Мирошниченко Ігор Сергійович Громадська організація «ЕРЛАЙТ»
9. Чуєшова Аліна Олександрівна Громадська організація «Асоціація переселенців України»
10. Борисичев Геннадій Володимирович Громадська організація «Громадський рух «Земляки»
11. Климова Наталія Петрівна Громадська організація «Всеукраїнський центр розвитку та підтримки «СОЦІАЛЬНИЙ МЕРІДІАН»
12. Вірьовкіна Лілія Володимирівна Громадська організація «ТИ ПОТРІБЕН»
13. Сухорукова Оксана Сергіївна Благодійна організація «Благодійний Фонд «СВОЇ»
14. Бабін Борис Володимирович Українська незалежна морська профспілка
15. Ткаченко Дмитро Валерійович Громадська організація «Аналітичний центр «Фабрика думки Донбас»
16. Толстошеєв Дмитро Олександрович Благодійна організація «Агентство відновлення та розвитку Донбасу»
17. Шейко Людмила Вікторівна Громадська організація вимушених переселенців Донецької області, Луганської області та Автономної Республіки Крим «Нова мрія»
18. Топалова Ельзара Халілівна Міжнародна громадська організація «Фонд досліджень та підтримки корінних народів Криму»
19. Кабакаєв Семен Вікторович Громадська організація «БЕЗПЕКА ТА ВЗАЄМОДІЯ В УКРАЇНІ»
20. Новікова Ольга Федорівна Громадська організація «АСОЦІАЦІЯ ВЧЕНИХ-ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ»
21. Гвоздьова Ольга Юріївна Громадська організація «Донбас СОС»
22. Новикова Наталія Володимирівна Громадська організація «ГРОМАДСЬКИЙ ХОЛДИНГ «ГРУПА ВПЛИВУ»
23. Сушко Ірина Миколаївна Громадська організація «Європа без бар’єрів»
24. Заливна Лариса Миколаївна Луганська обласна громадська правозахисна жіноча організація «Чайка»
25. Д’яченко Олена Василівна Всеукраїнська громадська організація «СВОЇ»
26. Терехова Ніна Володимирівна Всеукраїнська громадська організація «АНТИРЕЙДЕРСЬКИЙ КОМІТЕТ»
27. Чайковська-Додонова

Людмила Володимирівна

Громадська організація «ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СПОРТИВНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР «ВІДРОДЖЕННЯ»
28. Семидідько Андрій Андрійович Інформаційне агентство «АНТИРЕЙДЕР»
29. Рубан Андрій Геннадійович Громадська організація «Спортивно-стрілецький клуб «РЕАЛІСТ»
30. Мачарашвілі Самуіл Бондович Громадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «РУШІЙНА СИЛА»
31. Дурнєва Тетяна Володимирівна Громадська організація «Інститут суспільно-економічних досліджень»
32. Білоус Лілія Миколаївна Товариство Червоного Хреста України
33. Азізян Левон Самвелович Громадська організація «Інформатор»
34. Дворецька Олександра Миколаївна Благодійна організація «Благодійний Фонд «Восток-СОС»
35. Красільникова Юлія Костянтинівна Громадська організація «Правозахисний центр «Поступ»
36. Савчук Вікторія Сергіївна Громадська організація «КримСОС»
37. Качан Олексій Вікторович Громадська організація «Громадський Рух учасників АТО та громадян з тимчасово окупованої території «Нова нація»
38. Путінцев Анатолій Васильович Громадська організація «КОНГРЕС СХОДУ УКРАЇНИ»
39. Івкін Віктор Іванович Громадська організація «Товариство Ветеранів Антитерористичної операції»
40. Старічнєва Віра Ігорівна Благодійна організація «Благодійний Фонд «Освітньо-культурний благодійний фонд «ГАРМОНІЯ КРАЇНИ» СТАРІЧНЄВОЇ ВІРИ
41. Шполянська Дар’я Михайлівна Громадська організація «Миколаїв Екологічний»
42. Виноградова Олена Юріївна Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ»
43. Гай Мирослав Олександрович Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИР і КО»
44. Яковлєв Владислав Єгорович Благодійна організація «Благодійний фонд допомоги батальйону «Донбас»
45. Тищенко Юлія Анатоліївна Громадська організація «Український незалежний центр політичних досліджень»
46. Кузнєцов Вячеслав Михайлович Громадська організація «Інститут Європейської Інтеграції»
47. Гуд Діна Юріївна Представництво Датської Ради у справах біженців в Україні
48. Новакова Наталія Олександрівна Представництво Норвезької Ради у справах біженців в Україні
49. Тукайло Віктор Петрович Громадська організація «Інститут політичного консалтингу»
50. Устінов Віктор Станіславович Благодійна організація «РУХ ЗА ДУХОВНЕ ТА НАЦІОНАЛЬНЕ ВІДРОДЖЕННЯ ДОНБАСУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»
51. Олійник Олег Дмитрович Громадська організація «ПАРТНЕРСТВО НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ»
52. Стельмах Ольга Петрівна Громадська організація «Всеукраїнське Об’єднання «Активне довголіття»
53. Мартиненко Наталія Леонідівна Громадська організація «Бюро Громадських Експертиз «ГРОМЕКС»
54. Плаксін Микола Миколайович Громадська організація «Всеукраїнський громадський фонд «ЗАВТРА»
55. Федюрко Олена Володимирівна Громадське формування з охорони громадського порядку в Шевченківському районі м. Києва «ЗАХИСТ»
56. Крючкова Олена Анатоліївна Благодійна організація «Благодійний Фонд «Інститут благодійності»
57. Морозов Сергій Ілліч Громадська організація «Житлова спілка переселенців»
58. Фредрік Ларссон Громадська спілка «Форум недержавних організацій в Україні»
59. Малецький Олександр Миколайович Ізяславська районна громадська організація «ЛАД» (ЛЮДИ.АКТИВ.ДІЇ.)
60. Лисенко Віктор Олександрович Громадська спілка «МІЖНАРОДНЕ СПІВТОВАРИСТВО З ПРАВ ЛЮДИНИ»
61. Резніков Володимир Яковлевич Громадська організація «Правозахисна організація жінок-переселенок «Воля до життя»
62. Карбовська Наталія Валеріївна Міжнародний благодійний фонд «Український Жіночий Фонд»
63. Ходус Олена Вікторівна Міжнародна громадська організація «Луганське земляцтво»
64. Солодкий Роман Володимирович Громадська організація «Громадянський корпус»
65. Роніс Олексій Михайлович Громадська організація «Успішні люди»
66. Чубенко Сергій Володимирович Громадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «РІДНИЙ ДОНБАС»
67. Полянська Ірина Сергіївна Благодійна організація «Благодійний фонд «ПРАВОЗАХИСТ-2010»
68. Давидов Сергій Іванович Громадська організація «Всеукраїнська організація «Спілка підприємців Луганської області»
69. Карелін Олександр Миколайович Громадська спілка «Асоціація «Східне партнерство»
70. Білоус Дмитро Григорович Благодійна організація «Благодійний Фонд Святої Покрови»
71. Ільченко Костянтин Григорійович Громадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ «СОЛДАТСЬКІ КОМІТЕТИ»
72. Осмоловський Денис Юлійович Громадська організація «Правова допомога 3222»
73. Осмоловська Світлана Леонідівна Громадська спілка «НАРОДНА СПРАВА»
74. Ільминський Олексій Васильович Громадська організація «Новий Ковчєг»
75. Стариков Олександр Вікторович Громадська організація «Союз «Золотий Вік України»
76. Палаш Аліна Юріївна Громадська організація «ГЛОБАЛ ИСТ УКРАЇНА»
77. Козирєв Микола Кузьмич Громадська організація «Громадський комітет захисту конституційних прав та свобод громадян»
78. Омельченко Наталя Олександрівна Громадська організація «Активна громадянська позиція»
79. Гончаренко Віктор Михайлович Громадська організація «Оздоровчо-спортивний клуб «АРЕНА»
80. Овечко Олег Юрійович Міжнародний Благодійний Фонд «Сприяння розвитку медицини»
81. Віленський Ігор Леонідович Громадська організація «МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ ТА ЕКРАЛЬНОГО АНАЛІЗУ»
82. Мілоградський Володимир Ернестович Громадська організація «Луганська коаліція «Громадяни за прозорість дій влади»
83. Малькіна-Богуславська Юлія Валеріївна Громадська організація «Інститут Миру»
84. Хмеловський Владислав Григорович Громадська організація «АСОЦІАЦІЯ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ, ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ»
85. Дроботенко Світлана Петрівна Громадська спілка «Програма сприяння відродженню та інтеграції Сходу України «Донбас»
86. Хлонь Олександр Михайлович Громадська організація «Благодійна ініціатива відродження патріотів – центр реабілітації учасників бойових дій, осіб, що перебували у зоні АТО, тимчасово переміщених осіб та членів їх сімей»
87. Бакалюк Михайло Миколайович Громадська організація «Всеукраїнська мережа «Вільні Люди»
88. Вдовенко Олексій Сергійович Громадська організація «Допамін»
89. Бабченко Раїса Петрівна Громадська організація «Донецька регіональна організація Всеукраїнської екологічної ліги»
90. Атаманюк Василь Петрович Громадська організація «Інститут підтримки розвитку Косівщини»
91. Кравченко Галина Валеріївна Громадська організація «Всеукраїнський Рух «Захисники Вітчизни»
92. Шепелєв Сергій Вячеславович Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «НАДІЯ ТА ВОЛЯ»
93. Рудський Віктор Михайлович Громадська організація «Центр реалізації програм та проектів підтримки внутрішньо переміщених осіб у місті Одеса»
94. Хакимзянов Віктор Аврикович Громадська організація «Самооборона Айдар Артемівськ»
95. Омельченко Роман Васильович Благодійна організація «Благодійний фонд «Кримські біженці»
96. Малиновська Анна Борисівна Громадська організація «ТЕРИТОРІЯ-НОВИЙ СХІД»
97. Лига Андрій Іванович Громадська організація «Новий день України»
98. Омельченко Гліб Романович Благодійна організація «Благодійний фонд «Світ добрих справ»
99. Мамітов Олександр Володимирович Громадська наукова організація «Міжрегіональна академія з проблем безпеки життєдіяльності»
100. Іванова Любов Михайлівна Громадська організація «Довічне право інваліда»
101. Варава Валентина Юріївна Громадська організація «Ініціатива Е+»
102. Дорохін Сергій Олександрович Громадська організація «Інноваційний центр «Соціально демократичний моніторинг»
103. Парамонов Іван Олександрович Громадська організація «НОВИЙДОНБАС»
104. Петров Олександр Вадимович Громадська організація «Країна вільних людей»
105. Кравченко Олена Сергіївна Всеукраїнська громадська організація «Сила Країни»
106. Осипчук Віктор Миколайович Громадська організація «Спільнота біженців з Донецька та Сходу України»

 

 

СПИСОК

представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено

в участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради

при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій

та внутрішньо переміщених осіб України

 

№ п/п

Прізвище, ім’я,

по батькові представника

Найменування

інституту громадянського суспільства

Підстава для відмови

1. Левчук Ганна Вікторівна БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РОЗУМНА СИЛА» Невідповідність БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РОЗУМНА СИЛА» вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996
2. Амітов Павло Михайлович Громадська організація «Центр громадської просвіти «Київське братство» Невідповідність Громадської організації «Центр громадської просвіти «Київське братство» вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996
3. Єгоров Ігор Анатолійович Громадська організація «Антикорупційний підприємницький фронт» Невідповідність Громадської організації «Антикорупційний підприємницький фронт» вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996
4. Маріна Юнона Валентинівна Громадська організація «Українська конкурентна палата» Невідповідність Громадської організації «Українська конкурентна палата» вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996
5. Целовальніченко Наталія Євгенівна Громадська організація «Луганська правозахисна група» Недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах
6. Стулов Сергій Петрович Благодійна організація «Благодійний фонд «Миротворча ініціатива Донбасу» Недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах
7. Пашкевич Едуард Станіславович Вінницька обласна громадська організація «Правозахисний фонд «1937 рік» Невідповідність пакету документів, поданого Вінницькою обласною громадською організацією «Правозахисний фонд «1937 рік», вимогам Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996;

неусунення Вінницькою обласною громадською організацією «Правозахисний фонд «1937 рік» невідповідності поданого пакету документів вимогам, встановленим Типовим положенням, у строк, визначений Типовим положенням

8. Архімандрит Гедеон (Харон Юрій Самуілович) Релігійна громада Української Православної Церкви Десятинний Храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі м. Києва Невідповідність пакету документів, поданого Релігійною громадою Української Православної Церкви Десятинний Храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі м. Києва, вимогам Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996;

неусунення Релігійною громадою Української Православної Церкви Десятинний Храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі м. Києва невідповідності поданого пакету документів вимогам, встановленим Типовим положенням, у строк, визначений Типовим положенням

9. Бадера Світлана Григорівна Громадська організація «ЛІРОС» Невідповідність пакету документів, поданого Громадською організацією «ЛІРОС», вимогам Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996;

неусунення Громадською організацією «ЛІРОС» невідповідності поданого пакету документів вимогам, встановленим Типовим положенням, у строк, визначений Типовим положенням

Установчі збори з формування складу Громадської ради при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України відбудуться 24 січня 2017 року о 10 год. 00 хв. за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26А, 3-й поверх, конференц-зал.

Для участі в установчих зборах кандидатам необхідно мати при собі документ, який засвідчує особу.

Участь в установчих зборах є персональною.