27.05.2019: МТОТ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ПУБЛІЧНИХ ОБГОВОРЕНЬ

Повідомлення про проведення громадських публічних обговорень:

Сектор у Херсонській області Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо-переміщених осіб України повідомляє про проведення громадських публічних обговорень у формі зустрічі з громадськістю з питання «Сприяння забезпеченню внутрішньо переміщених осіб житлом та робочими місцями як передумова ефективної адаптації до нового соціально-культурного середовища. Шляхи реалізації інших прав, свобод та забезпечення потреб ВПО, які проживають на території Херсонської області».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року №909-р «Про схвалення Стратегії внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року» затверджено основні шляхи та принципи розв’язання державою проблеми внутрішнього переміщення громадян України та його наслідків, зокрема приймаючих територіальних громад, створення ефективних інструментів державного управління, задоволення нагальних та постійних потреб внутрішньо переміщених осіб.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2018 року №944-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року» затверджено заходи щодо врахування потреб внутрішньо переміщених осіб та реалізації їхніх прав у соціальній, політичній, культурній, освітній сферах та сфері охорони здоров’я.

На виконання вказаних нормативно-правових актів, Херсонською обласною державною адміністрацією від 28 грудня 2018 року №40/322 затверджено обласний «План заходів з реалізації Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року».

З метою всебічного обговорення та залучення до участі у реалізації вказаних документів представників громадськості, Сектор у Херсонській області запрошує до участі у громадському обговоренні зацікавлених представників інститутів громадянського суспільства, органів державної влади та місцевого самоврядування Херсонської області.

Громадські обговорення відбудуться 21 червня 2019 року об 11 годині за адресою:м.Херсон, просп. Ушакова, 47, каб. 305-306.

Письмові пропозиції та зауваження можна подавати до 21 червня 2019 року на електронну адресу: chystikov@mtot.gov.ua або на поштову адресу: м.Херсон, просп. Ушакова, 47, каб. 305-306.

Консультації з питання, що винесено на обговорення, надаються за телефоном: (0552) 4-25-100

Контактна особа – завідувач Сектору у Херсонській області МТОТ Чистіков Денис Миколайович.


ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПУБЛІЧНОГО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ З ПИТАННЯ «СПРИЯННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ЖИТЛОМ ТА РОБОЧИМИ МІСЦЯМИ ЯК ПЕРЕДУМОВА ЕФЕКТИВНОЇ АДАПТАЦІЇ ДО НОВОГО СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНОГО СЕРЕДОВИЩА. ШЛЯХИ РЕАЛІЗАЦІЇ ІНШИХ ПРАВ, СВОБОД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОТРЕБ ВПО, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»