Поширені запитання та відповіді (оновлено)

1.      Чи можуть декілька об’єднаних територіальних громад подавати спільну заявку?

Так, ОТГ можуть подавати спільну заявку.

2.      Чи можуть місцеві державні адміністрації брати участь у співфінансуванні пілотних проектів?

Так,додаткове співфінансування, або інша матеріальну та нематеріальна підтримка пілотним проектам зі сторони  місцевих державних адміністрацій та інших партнерів лише вітається.

3.      Який мінімальний відсоток співфінансування пілотного проекту з боку відповідної місцевої ради?

Вимоги до співфінансування у відсотках не висуваються, проте операційні витрати (орендна плата, комунальні послуги (в т.ч. послуги зв’язку, Інтернет, інше), страхування майна, офісні витратні матеріали) фінансуються за рахунок відповідної місцевої ради або інших партнерів. Крім того,  високий рівень співфінансування підвищує конкурентоспроможність проекту в ході конкурсного відбору.

4.      Яким чином відповідна місцева рада може здійснювати залучення внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО до процесу прийняття рішень щодо формування проектних пропозицій?

В першу чергу внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО необхідно поінформувати про робочі контакти спеціалістів, відповідальних за формування проектних заявок для можливості надання власних пропозицій та ознайомлення із існуючими ідеями.

Місцева влада також може проводити громадські обговорення, консультації з громадськими організаціями відповідного спрямування та іншими активними представниками зазначених категорій громадян.

 5.      Чи можна подавати проектну пропозицію, якщо на момент подачі пакету документів не завершене виготовлення проектно-кошторисної документації?

Так, подавати проектну пропозицію без ПКД можна, але потрібно мати на увазі, що до початку реалізації заходів, передбачених відповідним проектом усі необхідні документи повинні бути отримані.

6. Як заповнювати табличку №12 (Результати і моніторинг) аплікаційної форми?

Завантажити зразок

 У разі виникнення запитань звертайтесь: 044-536-92-41

Останні новини
23 квітня 2019 р.
17 квітня 2019 р.
Україна продовжує вивчати кращі світові практики з організації протимінної діяльності (ПМД) із залученням усіх зацікавлених сторін
20:58
14 квітня 2019 р.
11 квітня 2019 року делегація чорногорських вчених Державного університету Чорногорії прибула до України для ознайомлення з досвідом впровадження в Україні навчальної програми, що розрахована на підготовку фахівців з вирішення та попередження конфліктів різного рівня
20:09
12 квітня 2019 р.
У МТОТ відбулась зустріч з міжнародними партнерами щодо впровадження комплексу заходів протимінної діяльності, з урахуванням нового законодавства в Україні. У заході взяли участь представники близько 30 країн – партнерів та міжнародних організацій
21:18