05 жовтня відбулося друге засідання Громадської ради при МТОТ 

05 жовтня відбулось друге засідання Громадської ради при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі — Громадська рада).

Під час засідання було обговорено ряд важливих питань щодо діяльності Громадської ради. Зокрема, затверджено  план роботи до кінця 2018 року, взято на розгляд питання стосовно пропозицій до Орієнтовного плану консультацій з громадськістю МТОТ на 2019 рік, прийнято рішення про підтримку позиції МТОТ стосовно змін до чинного законодавства про надання щомісячної адресної допомоги ВПО, розглянуто звернення, яке надійшло на Громадську раду, а також затвержено проект Положення про Громадську раду при МТОТ в останній редакції, яке після затвердження відповідним наказом Міністерства буде оприлюднено в установленому порядку.

Протокол засідання Громадської ради від  05.10.2018 та план роботи на 2018 р. можна завантажити за посиланням.

Засіданню передував ознайомчий семінар на тему «Діяльність МТОТ: місія, стратегія, перспективи взаємодії з громадськістю», організований Міністерством для членів Громадської ради.

 
Останні новини
24 травня 2019 р.
В рамках співпраці МТОТ з Урядом Швейцарської Конфедерації досягнуто домовленості щодо започаткування трьох проєктів
18:32
23 травня 2019 р.
Дослідження та аналіз інформації з відкритих джерел свідчить, що в Україні лише у квітні зафіксовано більше 210 подій, які свідчать про поляризацію настроїв в суспільстві, неконтрольоване використання зброї для вирішення конфліктів та застосування різних механізмів, які дестабілізують ситуацію у громаді шляхом повідомлень про псевдомінувння
15:07
22 травня 2019 р.
Порти тимчасово окупованого Криму* та Російської Федерації, що знаходяться у чорноморському басейні у 2018 році понесли збитки на суму більш ніж 760 млн. російських рублів
16:56
18 травня 2019 р.
18 травня Україна вшановує пам’ять жертв депортації кримськотатарського народу
09:52