КАНДИДАТИ ДО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ

19.01.2017 | 22:28

СПИСОК


кандидатів до складу Громадської ради при Міністерстві з питань


тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України,


які братимуть участь в установчих зборах, що відбудуться 24 січня 2017 року


 


























































































































































































































































































































































































































































































































































№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові кандидата



Найменування


інституту громадянського суспільства


1.Пономарьова Оксана ВалеріївнаБлагодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Рес.Публіка»
2.Кубленко Юлія В’ячеславівнаГромадська організація «Свідома Україна»
3.Назаренко Вікторія МиколаївнаВсеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України»
4.Рєпа Андрій ВолодимировичГромадська організація «ЗА РІДНЕ МІСТО»
5.Тимошенко Андрій ВолодимировичГромадська організація «Соціальна молодь»
6.Воловик Владислав ВолодимировичГромадська організація «Об’єднання «Вітер Надії»
7.Бєлобров Віталій ІгоровичГромадська організація «Об’єднання «МИ-ХЕРСОНЦІ»
8.Мирошниченко Ігор СергійовичГромадська організація «ЕРЛАЙТ»
9.Чуєшова Аліна ОлександрівнаГромадська організація «Асоціація переселенців України»
10.Борисичев Геннадій ВолодимировичГромадська організація «Громадський рух «Земляки»
11.Климова Наталія ПетрівнаГромадська організація «Всеукраїнський центр розвитку та підтримки «СОЦІАЛЬНИЙ МЕРІДІАН»
12.Вірьовкіна Лілія ВолодимирівнаГромадська організація «ТИ ПОТРІБЕН»
13.Сухорукова Оксана СергіївнаБлагодійна організація «Благодійний Фонд «СВОЇ»
14.Бабін Борис ВолодимировичУкраїнська незалежна морська профспілка
15.Ткаченко Дмитро ВалерійовичГромадська організація «Аналітичний центр «Фабрика думки Донбас»
16.Толстошеєв Дмитро ОлександровичБлагодійна організація «Агентство відновлення та розвитку Донбасу»
17.Шейко Людмила ВікторівнаГромадська організація вимушених переселенців Донецької області, Луганської області та Автономної Республіки Крим «Нова мрія»
18.Топалова Ельзара ХалілівнаМіжнародна громадська організація «Фонд досліджень та підтримки корінних народів Криму»
19.Кабакаєв Семен ВікторовичГромадська організація «БЕЗПЕКА ТА ВЗАЄМОДІЯ В УКРАЇНІ»
20.Новікова Ольга ФедорівнаГромадська організація «АСОЦІАЦІЯ ВЧЕНИХ-ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ»
21.Гвоздьова Ольга ЮріївнаГромадська організація «Донбас СОС»
22.Новикова Наталія ВолодимирівнаГромадська організація «ГРОМАДСЬКИЙ ХОЛДИНГ «ГРУПА ВПЛИВУ»
23.Сушко Ірина МиколаївнаГромадська організація «Європа без бар’єрів»
24.Заливна Лариса МиколаївнаЛуганська обласна громадська правозахисна жіноча організація «Чайка»
25.Д’яченко Олена ВасилівнаВсеукраїнська громадська організація «СВОЇ»
26.Терехова Ніна ВолодимирівнаВсеукраїнська громадська організація «АНТИРЕЙДЕРСЬКИЙ КОМІТЕТ»
27.Чайковська-Додонова

Людмила Володимирівна
Громадська організація «ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СПОРТИВНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР «ВІДРОДЖЕННЯ»
28.Семидідько Андрій АндрійовичІнформаційне агентство «АНТИРЕЙДЕР»
29.Рубан Андрій ГеннадійовичГромадська організація «Спортивно-стрілецький клуб «РЕАЛІСТ»
30.Мачарашвілі Самуіл БондовичГромадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «РУШІЙНА СИЛА»
31.Дурнєва Тетяна ВолодимирівнаГромадська організація «Інститут суспільно-економічних досліджень»
32.Білоус Лілія МиколаївнаТовариство Червоного Хреста України
33.Азізян Левон СамвеловичГромадська організація «Інформатор»
34.Дворецька Олександра МиколаївнаБлагодійна організація «Благодійний Фонд «Восток-СОС»
35.Красільникова Юлія КостянтинівнаГромадська організація «Правозахисний центр «Поступ»
36.Савчук Вікторія СергіївнаГромадська організація «КримСОС»
37.Качан Олексій ВікторовичГромадська організація «Громадський Рух учасників АТО та громадян з тимчасово окупованої території «Нова нація»
38.Путінцев Анатолій ВасильовичГромадська організація «КОНГРЕС СХОДУ УКРАЇНИ»
39.Івкін Віктор ІвановичГромадська організація «Товариство Ветеранів Антитерористичної операції»
40.Старічнєва Віра ІгорівнаБлагодійна організація «Благодійний Фонд «Освітньо-культурний благодійний фонд «ГАРМОНІЯ КРАЇНИ» СТАРІЧНЄВОЇ ВІРИ
41.Шполянська Дар’я МихайлівнаГромадська організація «Миколаїв Екологічний»
42.Виноградова Олена ЮріївнаБлагодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ»
43.Гай Мирослав ОлександровичБлагодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИР і КО»
44.Яковлєв Владислав ЄгоровичБлагодійна організація «Благодійний фонд допомоги батальйону «Донбас»
45.Тищенко Юлія АнатоліївнаГромадська організація «Український незалежний центр політичних досліджень»
46.Кузнєцов Вячеслав МихайловичГромадська організація «Інститут Європейської Інтеграції»
47.Гуд Діна ЮріївнаПредставництво Датської Ради у справах біженців в Україні
48.Новакова Наталія ОлександрівнаПредставництво Норвезької Ради у справах біженців в Україні
49.Тукайло Віктор ПетровичГромадська організація «Інститут політичного консалтингу»
50.Устінов Віктор СтаніславовичБлагодійна організація «РУХ ЗА ДУХОВНЕ ТА НАЦІОНАЛЬНЕ ВІДРОДЖЕННЯ ДОНБАСУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»
51.Олійник Олег ДмитровичГромадська організація «ПАРТНЕРСТВО НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ»
52.Стельмах Ольга ПетрівнаГромадська організація «Всеукраїнське Об’єднання «Активне довголіття»
53.Мартиненко Наталія ЛеонідівнаГромадська організація «Бюро Громадських Експертиз «ГРОМЕКС»
54.Плаксін Микола МиколайовичГромадська організація «Всеукраїнський громадський фонд «ЗАВТРА»
55.Федюрко Олена ВолодимирівнаГромадське формування з охорони громадського порядку в Шевченківському районі м. Києва «ЗАХИСТ»
56.Крючкова Олена АнатоліївнаБлагодійна організація «Благодійний Фонд «Інститут благодійності»
57.Морозов Сергій ІллічГромадська організація «Житлова спілка переселенців»
58.Фредрік ЛарссонГромадська спілка «Форум недержавних організацій в Україні»
59.Малецький Олександр МиколайовичІзяславська районна громадська організація «ЛАД» (ЛЮДИ.АКТИВ.ДІЇ.)
60.Лисенко Віктор ОлександровичГромадська спілка «МІЖНАРОДНЕ СПІВТОВАРИСТВО З ПРАВ ЛЮДИНИ»
61.Резніков Володимир ЯковлевичГромадська організація «Правозахисна організація жінок-переселенок «Воля до життя»
62.Карбовська Наталія ВалеріївнаМіжнародний благодійний фонд «Український Жіночий Фонд»
63.Ходус Олена ВікторівнаМіжнародна громадська організація «Луганське земляцтво»
64.Солодкий Роман ВолодимировичГромадська організація «Громадянський корпус»
65.Роніс Олексій МихайловичГромадська організація «Успішні люди»
66.Чубенко Сергій ВолодимировичГромадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «РІДНИЙ ДОНБАС»
67.Полянська Ірина СергіївнаБлагодійна організація «Благодійний фонд «ПРАВОЗАХИСТ-2010»
68.Давидов Сергій ІвановичГромадська організація «Всеукраїнська організація «Спілка підприємців Луганської області»
69.Карелін Олександр МиколайовичГромадська спілка «Асоціація «Східне партнерство»
70.Білоус Дмитро ГригоровичБлагодійна організація «Благодійний Фонд Святої Покрови»
71.Ільченко Костянтин ГригорійовичГромадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ «СОЛДАТСЬКІ КОМІТЕТИ»
72.Осмоловський Денис ЮлійовичГромадська організація «Правова допомога 3222»
73.Осмоловська Світлана ЛеонідівнаГромадська спілка «НАРОДНА СПРАВА»
74.Ільминський Олексій ВасильовичГромадська організація «Новий Ковчєг»
75.Стариков Олександр ВікторовичГромадська організація «Союз «Золотий Вік України»
76.Палаш Аліна ЮріївнаГромадська організація «ГЛОБАЛ ИСТ УКРАЇНА»
77.Козирєв Микола КузьмичГромадська організація «Громадський комітет захисту конституційних прав та свобод громадян»
78.Омельченко Наталя ОлександрівнаГромадська організація «Активна громадянська позиція»
79.Гончаренко Віктор МихайловичГромадська організація «Оздоровчо-спортивний клуб «АРЕНА»
80.Овечко Олег ЮрійовичМіжнародний Благодійний Фонд «Сприяння розвитку медицини»
81.Віленський Ігор ЛеонідовичГромадська організація «МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ ТА ЕКРАЛЬНОГО АНАЛІЗУ»
82.Мілоградський Володимир ЕрнестовичГромадська організація «Луганська коаліція «Громадяни за прозорість дій влади»
83.Малькіна-Богуславська Юлія ВалеріївнаГромадська організація «Інститут Миру»
84.Хмеловський Владислав ГригоровичГромадська організація «АСОЦІАЦІЯ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ, ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ»
85.Дроботенко Світлана ПетрівнаГромадська спілка «Програма сприяння відродженню та інтеграції Сходу України «Донбас»
86.Хлонь Олександр МихайловичГромадська організація «Благодійна ініціатива відродження патріотів – центр реабілітації учасників бойових дій, осіб, що перебували у зоні АТО, тимчасово переміщених осіб та членів їх сімей»
87.Бакалюк Михайло МиколайовичГромадська організація «Всеукраїнська мережа «Вільні Люди»
88.Вдовенко Олексій СергійовичГромадська організація «Допамін»
89.Бабченко Раїса ПетрівнаГромадська організація «Донецька регіональна організація Всеукраїнської екологічної ліги»
90.Атаманюк Василь ПетровичГромадська організація «Інститут підтримки розвитку Косівщини»
91.Кравченко Галина ВалеріївнаГромадська організація «Всеукраїнський Рух «Захисники Вітчизни»
92.Шепелєв Сергій ВячеславовичБлагодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «НАДІЯ ТА ВОЛЯ»
93.Рудський Віктор МихайловичГромадська організація «Центр реалізації програм та проектів підтримки внутрішньо переміщених осіб у місті Одеса»
94.Хакимзянов Віктор АвриковичГромадська організація «Самооборона Айдар Артемівськ»
95.Омельченко Роман ВасильовичБлагодійна організація «Благодійний фонд «Кримські біженці»
96.Малиновська Анна БорисівнаГромадська організація «ТЕРИТОРІЯ-НОВИЙ СХІД»
97.Лига Андрій ІвановичГромадська організація «Новий день України»
98.Омельченко Гліб РомановичБлагодійна організація «Благодійний фонд «Світ добрих справ»
99.Мамітов Олександр ВолодимировичГромадська наукова організація «Міжрегіональна академія з проблем безпеки життєдіяльності»
100.Іванова Любов МихайлівнаГромадська організація «Довічне право інваліда»
101.Варава Валентина ЮріївнаГромадська організація «Ініціатива Е+»
102.Дорохін Сергій ОлександровичГромадська організація «Інноваційний центр «Соціально демократичний моніторинг»
103.Парамонов Іван ОлександровичГромадська організація «НОВИЙДОНБАС»
104.Петров Олександр ВадимовичГромадська організація «Країна вільних людей»
105.Кравченко Олена СергіївнаВсеукраїнська громадська організація «Сила Країни»
106.Осипчук Віктор МиколайовичГромадська організація «Спільнота біженців з Донецька та Сходу України»

 

 

СПИСОК


представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено


в участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради


при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій


та внутрішньо переміщених осіб України


 































































№ п/п

Прізвище, ім’я,


по батькові представника


Найменування

інституту громадянського суспільства

Підстава для відмови


1.Левчук Ганна ВікторівнаБЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РОЗУМНА СИЛА»Невідповідність БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РОЗУМНА СИЛА» вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996
2.Амітов Павло МихайловичГромадська організація «Центр громадської просвіти «Київське братство»Невідповідність Громадської організації «Центр громадської просвіти «Київське братство» вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996
3.Єгоров Ігор АнатолійовичГромадська організація «Антикорупційний підприємницький фронт»Невідповідність Громадської організації «Антикорупційний підприємницький фронт» вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996
4.Маріна Юнона ВалентинівнаГромадська організація «Українська конкурентна палата»Невідповідність Громадської організації «Українська конкурентна палата» вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996
5.Целовальніченко Наталія ЄвгенівнаГромадська організація «Луганська правозахисна група»Недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах
6.Стулов Сергій ПетровичБлагодійна організація «Благодійний фонд «Миротворча ініціатива Донбасу»Недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах
7.Пашкевич Едуард СтаніславовичВінницька обласна громадська організація «Правозахисний фонд «1937 рік»Невідповідність пакету документів, поданого Вінницькою обласною громадською організацією «Правозахисний фонд «1937 рік», вимогам Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996;

неусунення Вінницькою обласною громадською організацією «Правозахисний фонд «1937 рік» невідповідності поданого пакету документів вимогам, встановленим Типовим положенням, у строк, визначений Типовим положенням
8.Архімандрит Гедеон (Харон Юрій Самуілович)Релігійна громада Української Православної Церкви Десятинний Храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі м. КиєваНевідповідність пакету документів, поданого Релігійною громадою Української Православної Церкви Десятинний Храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі м. Києва, вимогам Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996;

неусунення Релігійною громадою Української Православної Церкви Десятинний Храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі м. Києва невідповідності поданого пакету документів вимогам, встановленим Типовим положенням, у строк, визначений Типовим положенням
9.Бадера Світлана ГригорівнаГромадська організація «ЛІРОС»Невідповідність пакету документів, поданого Громадською організацією «ЛІРОС», вимогам Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996;

неусунення Громадською організацією «ЛІРОС» невідповідності поданого пакету документів вимогам, встановленим Типовим положенням, у строк, визначений Типовим положенням

Установчі збори з формування складу Громадської ради при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України відбудуться 24 січня 2017 року о 10 год. 00 хв. за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26А, 3-й поверх, конференц-зал.


Для участі в установчих зборах кандидатам необхідно мати при собі документ, який засвідчує особу.


Участь в установчих зборах є персональною.
Читати всі новини
Останні новини
10 грудня 2019 р.
Перед поїздкою до Латвії група колишніх бранців Кремля зустрілися з Послом Юрісом Пойкансом та Міністром Оксаною Колядою
17:37
10 грудня 2019 р.
Команда міністерства плідно займається програмами забезпечення переселенців житлом, спрощення доступу до освітніх, медичних, адміністративних та інших послуг
16:52
10 грудня 2019 р.
10 грудня 2019 р.
10 грудня 2019 р.
Підписатися на новини

КАНДИДАТИ ДО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ

19.01.2017 | 22:28

СПИСОК


кандидатів до складу Громадської ради при Міністерстві з питань


тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України,


які братимуть участь в установчих зборах, що відбудуться 24 січня 2017 року


 


























































































































































































































































































































































































































































































































































№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові кандидата



Найменування


інституту громадянського суспільства


1.Пономарьова Оксана ВалеріївнаБлагодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Рес.Публіка»
2.Кубленко Юлія В’ячеславівнаГромадська організація «Свідома Україна»
3.Назаренко Вікторія МиколаївнаВсеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України»
4.Рєпа Андрій ВолодимировичГромадська організація «ЗА РІДНЕ МІСТО»
5.Тимошенко Андрій ВолодимировичГромадська організація «Соціальна молодь»
6.Воловик Владислав ВолодимировичГромадська організація «Об’єднання «Вітер Надії»
7.Бєлобров Віталій ІгоровичГромадська організація «Об’єднання «МИ-ХЕРСОНЦІ»
8.Мирошниченко Ігор СергійовичГромадська організація «ЕРЛАЙТ»
9.Чуєшова Аліна ОлександрівнаГромадська організація «Асоціація переселенців України»
10.Борисичев Геннадій ВолодимировичГромадська організація «Громадський рух «Земляки»
11.Климова Наталія ПетрівнаГромадська організація «Всеукраїнський центр розвитку та підтримки «СОЦІАЛЬНИЙ МЕРІДІАН»
12.Вірьовкіна Лілія ВолодимирівнаГромадська організація «ТИ ПОТРІБЕН»
13.Сухорукова Оксана СергіївнаБлагодійна організація «Благодійний Фонд «СВОЇ»
14.Бабін Борис ВолодимировичУкраїнська незалежна морська профспілка
15.Ткаченко Дмитро ВалерійовичГромадська організація «Аналітичний центр «Фабрика думки Донбас»
16.Толстошеєв Дмитро ОлександровичБлагодійна організація «Агентство відновлення та розвитку Донбасу»
17.Шейко Людмила ВікторівнаГромадська організація вимушених переселенців Донецької області, Луганської області та Автономної Республіки Крим «Нова мрія»
18.Топалова Ельзара ХалілівнаМіжнародна громадська організація «Фонд досліджень та підтримки корінних народів Криму»
19.Кабакаєв Семен ВікторовичГромадська організація «БЕЗПЕКА ТА ВЗАЄМОДІЯ В УКРАЇНІ»
20.Новікова Ольга ФедорівнаГромадська організація «АСОЦІАЦІЯ ВЧЕНИХ-ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ»
21.Гвоздьова Ольга ЮріївнаГромадська організація «Донбас СОС»
22.Новикова Наталія ВолодимирівнаГромадська організація «ГРОМАДСЬКИЙ ХОЛДИНГ «ГРУПА ВПЛИВУ»
23.Сушко Ірина МиколаївнаГромадська організація «Європа без бар’єрів»
24.Заливна Лариса МиколаївнаЛуганська обласна громадська правозахисна жіноча організація «Чайка»
25.Д’яченко Олена ВасилівнаВсеукраїнська громадська організація «СВОЇ»
26.Терехова Ніна ВолодимирівнаВсеукраїнська громадська організація «АНТИРЕЙДЕРСЬКИЙ КОМІТЕТ»
27.Чайковська-Додонова

Людмила Володимирівна
Громадська організація «ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СПОРТИВНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР «ВІДРОДЖЕННЯ»
28.Семидідько Андрій АндрійовичІнформаційне агентство «АНТИРЕЙДЕР»
29.Рубан Андрій ГеннадійовичГромадська організація «Спортивно-стрілецький клуб «РЕАЛІСТ»
30.Мачарашвілі Самуіл БондовичГромадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «РУШІЙНА СИЛА»
31.Дурнєва Тетяна ВолодимирівнаГромадська організація «Інститут суспільно-економічних досліджень»
32.Білоус Лілія МиколаївнаТовариство Червоного Хреста України
33.Азізян Левон СамвеловичГромадська організація «Інформатор»
34.Дворецька Олександра МиколаївнаБлагодійна організація «Благодійний Фонд «Восток-СОС»
35.Красільникова Юлія КостянтинівнаГромадська організація «Правозахисний центр «Поступ»
36.Савчук Вікторія СергіївнаГромадська організація «КримСОС»
37.Качан Олексій ВікторовичГромадська організація «Громадський Рух учасників АТО та громадян з тимчасово окупованої території «Нова нація»
38.Путінцев Анатолій ВасильовичГромадська організація «КОНГРЕС СХОДУ УКРАЇНИ»
39.Івкін Віктор ІвановичГромадська організація «Товариство Ветеранів Антитерористичної операції»
40.Старічнєва Віра ІгорівнаБлагодійна організація «Благодійний Фонд «Освітньо-культурний благодійний фонд «ГАРМОНІЯ КРАЇНИ» СТАРІЧНЄВОЇ ВІРИ
41.Шполянська Дар’я МихайлівнаГромадська організація «Миколаїв Екологічний»
42.Виноградова Олена ЮріївнаБлагодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ»
43.Гай Мирослав ОлександровичБлагодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИР і КО»
44.Яковлєв Владислав ЄгоровичБлагодійна організація «Благодійний фонд допомоги батальйону «Донбас»
45.Тищенко Юлія АнатоліївнаГромадська організація «Український незалежний центр політичних досліджень»
46.Кузнєцов Вячеслав МихайловичГромадська організація «Інститут Європейської Інтеграції»
47.Гуд Діна ЮріївнаПредставництво Датської Ради у справах біженців в Україні
48.Новакова Наталія ОлександрівнаПредставництво Норвезької Ради у справах біженців в Україні
49.Тукайло Віктор ПетровичГромадська організація «Інститут політичного консалтингу»
50.Устінов Віктор СтаніславовичБлагодійна організація «РУХ ЗА ДУХОВНЕ ТА НАЦІОНАЛЬНЕ ВІДРОДЖЕННЯ ДОНБАСУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»
51.Олійник Олег ДмитровичГромадська організація «ПАРТНЕРСТВО НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ»
52.Стельмах Ольга ПетрівнаГромадська організація «Всеукраїнське Об’єднання «Активне довголіття»
53.Мартиненко Наталія ЛеонідівнаГромадська організація «Бюро Громадських Експертиз «ГРОМЕКС»
54.Плаксін Микола МиколайовичГромадська організація «Всеукраїнський громадський фонд «ЗАВТРА»
55.Федюрко Олена ВолодимирівнаГромадське формування з охорони громадського порядку в Шевченківському районі м. Києва «ЗАХИСТ»
56.Крючкова Олена АнатоліївнаБлагодійна організація «Благодійний Фонд «Інститут благодійності»
57.Морозов Сергій ІллічГромадська організація «Житлова спілка переселенців»
58.Фредрік ЛарссонГромадська спілка «Форум недержавних організацій в Україні»
59.Малецький Олександр МиколайовичІзяславська районна громадська організація «ЛАД» (ЛЮДИ.АКТИВ.ДІЇ.)
60.Лисенко Віктор ОлександровичГромадська спілка «МІЖНАРОДНЕ СПІВТОВАРИСТВО З ПРАВ ЛЮДИНИ»
61.Резніков Володимир ЯковлевичГромадська організація «Правозахисна організація жінок-переселенок «Воля до життя»
62.Карбовська Наталія ВалеріївнаМіжнародний благодійний фонд «Український Жіночий Фонд»
63.Ходус Олена ВікторівнаМіжнародна громадська організація «Луганське земляцтво»
64.Солодкий Роман ВолодимировичГромадська організація «Громадянський корпус»
65.Роніс Олексій МихайловичГромадська організація «Успішні люди»
66.Чубенко Сергій ВолодимировичГромадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «РІДНИЙ ДОНБАС»
67.Полянська Ірина СергіївнаБлагодійна організація «Благодійний фонд «ПРАВОЗАХИСТ-2010»
68.Давидов Сергій ІвановичГромадська організація «Всеукраїнська організація «Спілка підприємців Луганської області»
69.Карелін Олександр МиколайовичГромадська спілка «Асоціація «Східне партнерство»
70.Білоус Дмитро ГригоровичБлагодійна організація «Благодійний Фонд Святої Покрови»
71.Ільченко Костянтин ГригорійовичГромадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ «СОЛДАТСЬКІ КОМІТЕТИ»
72.Осмоловський Денис ЮлійовичГромадська організація «Правова допомога 3222»
73.Осмоловська Світлана ЛеонідівнаГромадська спілка «НАРОДНА СПРАВА»
74.Ільминський Олексій ВасильовичГромадська організація «Новий Ковчєг»
75.Стариков Олександр ВікторовичГромадська організація «Союз «Золотий Вік України»
76.Палаш Аліна ЮріївнаГромадська організація «ГЛОБАЛ ИСТ УКРАЇНА»
77.Козирєв Микола КузьмичГромадська організація «Громадський комітет захисту конституційних прав та свобод громадян»
78.Омельченко Наталя ОлександрівнаГромадська організація «Активна громадянська позиція»
79.Гончаренко Віктор МихайловичГромадська організація «Оздоровчо-спортивний клуб «АРЕНА»
80.Овечко Олег ЮрійовичМіжнародний Благодійний Фонд «Сприяння розвитку медицини»
81.Віленський Ігор ЛеонідовичГромадська організація «МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ ТА ЕКРАЛЬНОГО АНАЛІЗУ»
82.Мілоградський Володимир ЕрнестовичГромадська організація «Луганська коаліція «Громадяни за прозорість дій влади»
83.Малькіна-Богуславська Юлія ВалеріївнаГромадська організація «Інститут Миру»
84.Хмеловський Владислав ГригоровичГромадська організація «АСОЦІАЦІЯ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ, ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ»
85.Дроботенко Світлана ПетрівнаГромадська спілка «Програма сприяння відродженню та інтеграції Сходу України «Донбас»
86.Хлонь Олександр МихайловичГромадська організація «Благодійна ініціатива відродження патріотів – центр реабілітації учасників бойових дій, осіб, що перебували у зоні АТО, тимчасово переміщених осіб та членів їх сімей»
87.Бакалюк Михайло МиколайовичГромадська організація «Всеукраїнська мережа «Вільні Люди»
88.Вдовенко Олексій СергійовичГромадська організація «Допамін»
89.Бабченко Раїса ПетрівнаГромадська організація «Донецька регіональна організація Всеукраїнської екологічної ліги»
90.Атаманюк Василь ПетровичГромадська організація «Інститут підтримки розвитку Косівщини»
91.Кравченко Галина ВалеріївнаГромадська організація «Всеукраїнський Рух «Захисники Вітчизни»
92.Шепелєв Сергій ВячеславовичБлагодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «НАДІЯ ТА ВОЛЯ»
93.Рудський Віктор МихайловичГромадська організація «Центр реалізації програм та проектів підтримки внутрішньо переміщених осіб у місті Одеса»
94.Хакимзянов Віктор АвриковичГромадська організація «Самооборона Айдар Артемівськ»
95.Омельченко Роман ВасильовичБлагодійна організація «Благодійний фонд «Кримські біженці»
96.Малиновська Анна БорисівнаГромадська організація «ТЕРИТОРІЯ-НОВИЙ СХІД»
97.Лига Андрій ІвановичГромадська організація «Новий день України»
98.Омельченко Гліб РомановичБлагодійна організація «Благодійний фонд «Світ добрих справ»
99.Мамітов Олександр ВолодимировичГромадська наукова організація «Міжрегіональна академія з проблем безпеки життєдіяльності»
100.Іванова Любов МихайлівнаГромадська організація «Довічне право інваліда»
101.Варава Валентина ЮріївнаГромадська організація «Ініціатива Е+»
102.Дорохін Сергій ОлександровичГромадська організація «Інноваційний центр «Соціально демократичний моніторинг»
103.Парамонов Іван ОлександровичГромадська організація «НОВИЙДОНБАС»
104.Петров Олександр ВадимовичГромадська організація «Країна вільних людей»
105.Кравченко Олена СергіївнаВсеукраїнська громадська організація «Сила Країни»
106.Осипчук Віктор МиколайовичГромадська організація «Спільнота біженців з Донецька та Сходу України»

 

 

СПИСОК


представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено


в участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради


при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій


та внутрішньо переміщених осіб України


 































































№ п/п

Прізвище, ім’я,


по батькові представника


Найменування

інституту громадянського суспільства

Підстава для відмови


1.Левчук Ганна ВікторівнаБЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РОЗУМНА СИЛА»Невідповідність БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РОЗУМНА СИЛА» вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996
2.Амітов Павло МихайловичГромадська організація «Центр громадської просвіти «Київське братство»Невідповідність Громадської організації «Центр громадської просвіти «Київське братство» вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996
3.Єгоров Ігор АнатолійовичГромадська організація «Антикорупційний підприємницький фронт»Невідповідність Громадської організації «Антикорупційний підприємницький фронт» вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996
4.Маріна Юнона ВалентинівнаГромадська організація «Українська конкурентна палата»Невідповідність Громадської організації «Українська конкурентна палата» вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996
5.Целовальніченко Наталія ЄвгенівнаГромадська організація «Луганська правозахисна група»Недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах
6.Стулов Сергій ПетровичБлагодійна організація «Благодійний фонд «Миротворча ініціатива Донбасу»Недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах
7.Пашкевич Едуард СтаніславовичВінницька обласна громадська організація «Правозахисний фонд «1937 рік»Невідповідність пакету документів, поданого Вінницькою обласною громадською організацією «Правозахисний фонд «1937 рік», вимогам Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996;

неусунення Вінницькою обласною громадською організацією «Правозахисний фонд «1937 рік» невідповідності поданого пакету документів вимогам, встановленим Типовим положенням, у строк, визначений Типовим положенням
8.Архімандрит Гедеон (Харон Юрій Самуілович)Релігійна громада Української Православної Церкви Десятинний Храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі м. КиєваНевідповідність пакету документів, поданого Релігійною громадою Української Православної Церкви Десятинний Храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі м. Києва, вимогам Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996;

неусунення Релігійною громадою Української Православної Церкви Десятинний Храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі м. Києва невідповідності поданого пакету документів вимогам, встановленим Типовим положенням, у строк, визначений Типовим положенням
9.Бадера Світлана ГригорівнаГромадська організація «ЛІРОС»Невідповідність пакету документів, поданого Громадською організацією «ЛІРОС», вимогам Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996;

неусунення Громадською організацією «ЛІРОС» невідповідності поданого пакету документів вимогам, встановленим Типовим положенням, у строк, визначений Типовим положенням

Установчі збори з формування складу Громадської ради при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України відбудуться 24 січня 2017 року о 10 год. 00 хв. за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26А, 3-й поверх, конференц-зал.


Для участі в установчих зборах кандидатам необхідно мати при собі документ, який засвідчує особу.


Участь в установчих зборах є персональною.