Мінреінтеграції направило до Комітетів Ради проєкт Програми діяльності

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України направило до восьми Комітетів Верховної Ради проєкт Програми діяльності міністерства. 

Відтак, проєкт документу направлено до профільного Комітету - з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної  Республіки Крим,  міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, та ще семи Комітетів: 

1. з питань транспорту та інфраструктури;

2. з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів;

3. з питань освіти, науки та інновацій;

4. з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування;

5. з питань енергетики та житлово-комунальних послуг;

6. з питань економічного розвитку;

7. з питань екологічної політики та природокористування.

«Ми сподіваємось на участь і допомогу наших народних депутатів - членів Комітетів в якості отримання пропозицій і зауважень. Як законотворці, як обрані представники українського народу, вони добре розуміються на цих питаннях і потребах наших громадян. Поряд з тим, ми також направили проєкт Програми і до громадських організацій, які опікуються питаннями Криму та Донбасу. Нам важлива участь і пропозиції всіх зацікавлених сторін, в першу чергу, тих, хто живе проблематикою тимчасово окупованих Росією територій України, захистом прав громадян, які або були вимушені залишитися там через різні життєві обставини, або були вимушені покинути свої домівки через війну», - наголосили в Мінреінтеграції.


Нагадаємо, 19 травня Мінреінтеграції оприлюднило драфт проєкту Програми діяльності.

З 17 до 24 квітня поточного року свої пропозиції для врахування при розробці драфту проєкту Програми діяльності Мінреінтеграції надіслали кілька десятків громадських організацій та експертів.

Міністерство дуже вдячне всім громадським організаціям, експертам та правозахисникам, які долучилися до співпраці, а також Представництву Президента України в АР Крим.

Ознайомитись із пропозиціями, що надійшли, можна за посиланням.

Перелік ГО , що долучилися до надання пропозицій.