Мінреінтеграції оголошує конкурсний відбір на посаду директора ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РЕІНТЕГРАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ»

Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777, Мінреінтеграції оголошує конкурсний відбір на посаду директора ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РЕІНТЕГРАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ», яке належить до сфери управління Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РЕІНТЕГРАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ»

Адреса: площа Свободи, 1, м. Херсон, Херсонська область, 73003.

Основні напрями діяльності: участь у реалізації політики з питань тимчасово окупованих територій України та захисту прав населення, що на них проживає, кінцевою метою якої є відновлення на цих територіях конституційного ладу, відновлення, розбудови миру, розвитку тимчасово окупованих територій України після їх реінтеграції, а також прилеглих до них територій та здійснення інших видів діяльності, передбачених Статутом Підприємства.

Вимоги до претендентів для участі у конкурсному відборі керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки:

  • вища освіта в галузі знань «Право», «Економіка», «Фінанси», «Державне управління», «Архітектура і будівництво»;
  • стаж на керівних посадах не менше ніж 5 років 

Повинен знати (володіти):

  • принципи корпоративного управління, управління публічними фінансами та стратегічного планування;
  • основи економіки, менеджменту, а також будівництва та цивільної інженерії, орієнтовану на організацію заходів із забезпечення реалізації процесів проектування, створення, експлуатації, зберігання та реконструкції будівельних об'єктів, геодезичного забезпечення вишукувань, проектування, будівництва та експлуатації інженерних споруд; виконання високоточних геодезичних робіт при монтажі будівельних конструкцій та технологічного устаткування; збору просторових даних засобами GPS та наземних вимірювань електронними приладами
  • лідерські навички, управління змінами, етики ділового спілкування та ведення переговорів, управлінську ефективність.

Перелік документів, що подається претендентом особисто та/або надсилається електронною поштою:

·      заява про участь у конкурсному відборі;

·     копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство (належним чином завірена);

·    копія трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи. Така інформація має містити точний період роботи; назви посад;         обов’язки, які виконувалися на зазначених посадах; кількість працівників, що перебували у підпорядкуванні (належним чином завірена);

·     копію документа про вищу освіту (належним чином завірена);

·     біографічну довідку (резюме);

·     конкурсну пропозицію;

·     згоду на обробку персональних даних;

·     мотиваційна записка;

·   заява щодо згоди/не згоди на присутність представників засобів масової інформації та громадськості під час заслуховування конкурсних пропозицій;

·     інші документи на його розсуд (у разі наявності).

У разі подання заяви та документів, передбачених цим пунктом, лише електронною поштою учасник конкурсного відбору під час заслуховування конкурсних пропозицій додатково подає підписану заяву.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Вимоги до конкурсної пропозиції:

  • Конкурсна пропозиція має бути представлена у друкованому та електронному вигляді (презентації Microsoft Power Point обсягом до 10 слайдів), державною мовою, має містити табличні данні у графічному вигляді.
  • Конкурсна пропозиція має складатись із трьох розділів, а саме:

- детальний першочерговий план початку роботи підприємства;

- стратегія розвитку підприємства;

- конкурентні переваги претендента.

Заяви щодо участі у конкурсному відборі приймаються протягом 14 календарних днів після оприлюднення оголошення на сайті Мінреінтеграції (до 1800 27 жовтня 2020 року).

Адреса, за якою приймаються заяви про участь у конкурсному відборі: Комісії для проведення конкурсного відбору на посаду директора ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РЕІНТЕГРАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ» в поштову скриньку «Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України» за адресою: 01196, м. Київ, площа Лесі Українки, 1; (з поміткою «Для Комісії з проведення конкурсного відбору») телефон для довідок: 536-92-33.

Адреса електронної пошти, за якою надсилаються заяви про участь у конкурсному відборі: info@mtot.gov.ua

Конкурсний відбір буде проведено за адресою: 01008, м. Київ, площа Лесі Українки, 1,  з урахуванням встановлених протиепідемічних обмежень.