Оголошено результати конкурсу!

03.10.2016 | 23:38

Відповідно до частини другої статті 28 України «Про державну службу» Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі-Міністерство) надає інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В» Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України проведеного відповідно до наказу Міністерства від 25 серпня 2016 року № 11 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад»:

Найменування посади Кандидат Результати (загальна сума балів) Примітка
1. головний спеціаліст відділу з питань підготовки, відбору та реалізації проектів і програм Управління з питань міжнародного співробітництва, проектів і програм (2 вакантних посади) ОНИСЬКО Милана Богданівна 9,2 переможець конкурсу
САМОЙЛОВА Оксана Олександрівна 9 другий за результатами конкурсу кандидат
ПРИГУНОВА Ірина Віталіївна 9,7 переможець конкурсу
КУПЦОВА Оксана Леонідівна 7 другий за результатами конкурсу кандидат
2. головний спеціаліст відділу з питань відновлення та розвитку Управління з питань східних регіонів (3 вакантних посади) ЯЛАНСЬКИЙ Сергій Ілліч 10,5 переможець конкурсу
ОЛІЙНИК Андрій Юрійович 4,5 другий за результатами конкурсу кандидат
ПОПОВА Ніна Юріївна 10,6 переможець конкурсу
ЗАЯЦЬ Володимир Володимирович 7,4 переможець конкурсу
3. головний спеціаліст відділу з питань підтримки громад та зв’язків з громадянами Управління з питань східних регіонів (2 вакантних посади ІВАНОВ Олександр Владиславович 10,6 переможець конкурсу
ЛИФЕНКО Андрій Ігорович 10,6 переможець конкурсу
4. головний спеціаліст відділу з питань внутрішньо переміщених осіб Управління з питань внутрішньо переміщених осіб та гуманітарного співробітництва (3 вакантних посади) БАГЛІКОВА Емма Борисівна 7 переможець конкурсу
САВОЙЛАЙНЕН Вікторія Іванівна 9,9 переможець конкурсу
5. головний спеціаліст відділу з питань гуманітарного співробітництва Управління з питань внутрішньо переміщених осіб та гуманітарного співробітництва КОВАЛЬЧУК Валентин Петрович 10,6 переможець конкурсу
БАСИСТА Альбіна Володимирівна 8,3 другий за результатами конкурсу кандидат
6. головний спеціаліст відділу з питань дотримання правового режиму тимчасово окупованої території Управління з питань автономної республіки Крим та м. Севастополя (2 вакантних посади) САГІРОВ Марлен Мустафайович 6,5 переможець конкурсу
7. головний спеціаліст відділу зв’язків із громадянами на тимчасово окупованій території Управління з питань автономної республіки Крим та м. Севастополя (2 вакантних посади) ПЕТРУНЬОК Борис Петрович 9,5 переможець конкурсу
ТАІРОВА Лєнура Шевкетівна 6,6 переможець конкурсу
8. головний спеціаліст відділу адміністративно-організаційного забезпечення та інформаційних технологій Управління адміністративно-організаційної діяльності ПРИХОДЬКО Віталій Миколайович 7,6 переможець конкурсу
9. головний спеціаліст відділу діловодства, роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації Управління адміністративно-організаційної діяльності ТАТАРЧУК Ірина Михайлівна 9,8   переможець конкурсу
ПЕДАЙ Олена Сергіївна 7,2 другий за результатами конкурсу кандидат
10. головний спеціаліст Відділу правового забезпечення (2 вакантних посади) КОЛТИРІН Олександр Олександрович 8,3 переможець конкурсу
СЛОБОДКІН Петро Петрович 7,2 другий за результатами конкурсу кандидат
КОТУСЕНКО Дмитро Сергійович 8,5 переможець конкурсу
11. головний спеціаліст Відділу бухгалтерського обліку та звітності (2 вакантних посади) ЖУШМА Ганна Вячеславівна 9,5 переможець конкурсу
12. головний спеціаліст Відділу з питань конфліктного та постконфліктного врегулювання (3 вакантних посади) ГОНЧАРУК Юлія Вадимівна 7,2 переможець конкурсу
13. головний спеціаліст Сектору роботи з персоналом СЕБАЛО Сергій Іванович- 10,2 переможець конкурсу
ГОНЧАРУК Юлія Олегівна 8,3 другий за результатами конкурсу кандидат  
14. головний спеціаліст Сектору економічного аналізу (2 вакантних посади) АЛЕКСА Наталія Віталіївна 7,3 переможець конкурсу
КЛЮЧНИК Роман Валерійович 8,7 переможець конкурсу
МОРОЗОВА Аліна Володимирівна 4,5 другий за результатами конкурсу кандидат
15. головний спеціаліст Сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ТИХОНЧИК Тетяна Сергіївна 9,3 переможець конкурсу
16. головний спеціаліст Сектору з питань контролю ІЛІНСЬКА Юлія Петрівна 10,3 переможець конкурсу
ШКУЛЕТА Оксана Володимирівна 8,4 другий за результатами конкурсу кандидат
17. головний спеціаліст з питань внутрішнього аудиту ОЛІЙНИК Олег Леонідович   8,4 переможець конкурсу
18. головний спеціаліст з режимно-секретної роботи ЖАБЕНКО Наталія Григорівна 7,4   переможець конкурсу

Конкурсною комісією за результатами конкурсу не визначено кандидатів на зміщення вакантних посад:

головного спеціаліста відділу взаємодії з донорами та міжнародними фінансовими організаціями Управління з питань міжнародного співробітництва, проектів і програм;

головного спеціаліста відділу з питань внутрішньо переміщених осіб Управління з питань внутрішньо переміщених осіб та гуманітарного співробітництва;

головного спеціаліста відділу з питань дотримання правового режиму тимчасово окупованої території Управління з питань автономної республіки Крим та м. Севастополя;

головного спеціаліста Відділу з питань конфліктного та постконфліктного врегулювання;

головного спеціаліста Відділу бухгалтерського обліку та звітності;

головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції.

Читати всі новини
Останні новини
13 грудня 2019 р.
Міністр Оксана Коляда зустрілась з настоятелем собору архієпископом Сімферопольським і Кримським Української православної церкви (Православної церкви України) Кліментом
19:41
13 грудня 2019 р.
11 грудня 2019 р.
До уваги внутрішньо переміщених осіб: робота + житло
18:25
11 грудня 2019 р.
11 грудня 2019 р.
Підписатися на новини

Оголошено результати конкурсу!

03.10.2016 | 23:38

Відповідно до частини другої статті 28 України «Про державну службу» Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі-Міністерство) надає інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В» Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України проведеного відповідно до наказу Міністерства від 25 серпня 2016 року № 11 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад»:

Найменування посади Кандидат Результати (загальна сума балів) Примітка
1. головний спеціаліст відділу з питань підготовки, відбору та реалізації проектів і програм Управління з питань міжнародного співробітництва, проектів і програм (2 вакантних посади) ОНИСЬКО Милана Богданівна 9,2 переможець конкурсу
САМОЙЛОВА Оксана Олександрівна 9 другий за результатами конкурсу кандидат
ПРИГУНОВА Ірина Віталіївна 9,7 переможець конкурсу
КУПЦОВА Оксана Леонідівна 7 другий за результатами конкурсу кандидат
2. головний спеціаліст відділу з питань відновлення та розвитку Управління з питань східних регіонів (3 вакантних посади) ЯЛАНСЬКИЙ Сергій Ілліч 10,5 переможець конкурсу
ОЛІЙНИК Андрій Юрійович 4,5 другий за результатами конкурсу кандидат
ПОПОВА Ніна Юріївна 10,6 переможець конкурсу
ЗАЯЦЬ Володимир Володимирович 7,4 переможець конкурсу
3. головний спеціаліст відділу з питань підтримки громад та зв’язків з громадянами Управління з питань східних регіонів (2 вакантних посади ІВАНОВ Олександр Владиславович 10,6 переможець конкурсу
ЛИФЕНКО Андрій Ігорович 10,6 переможець конкурсу
4. головний спеціаліст відділу з питань внутрішньо переміщених осіб Управління з питань внутрішньо переміщених осіб та гуманітарного співробітництва (3 вакантних посади) БАГЛІКОВА Емма Борисівна 7 переможець конкурсу
САВОЙЛАЙНЕН Вікторія Іванівна 9,9 переможець конкурсу
5. головний спеціаліст відділу з питань гуманітарного співробітництва Управління з питань внутрішньо переміщених осіб та гуманітарного співробітництва КОВАЛЬЧУК Валентин Петрович 10,6 переможець конкурсу
БАСИСТА Альбіна Володимирівна 8,3 другий за результатами конкурсу кандидат
6. головний спеціаліст відділу з питань дотримання правового режиму тимчасово окупованої території Управління з питань автономної республіки Крим та м. Севастополя (2 вакантних посади) САГІРОВ Марлен Мустафайович 6,5 переможець конкурсу
7. головний спеціаліст відділу зв’язків із громадянами на тимчасово окупованій території Управління з питань автономної республіки Крим та м. Севастополя (2 вакантних посади) ПЕТРУНЬОК Борис Петрович 9,5 переможець конкурсу
ТАІРОВА Лєнура Шевкетівна 6,6 переможець конкурсу
8. головний спеціаліст відділу адміністративно-організаційного забезпечення та інформаційних технологій Управління адміністративно-організаційної діяльності ПРИХОДЬКО Віталій Миколайович 7,6 переможець конкурсу
9. головний спеціаліст відділу діловодства, роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації Управління адміністративно-організаційної діяльності ТАТАРЧУК Ірина Михайлівна 9,8   переможець конкурсу
ПЕДАЙ Олена Сергіївна 7,2 другий за результатами конкурсу кандидат
10. головний спеціаліст Відділу правового забезпечення (2 вакантних посади) КОЛТИРІН Олександр Олександрович 8,3 переможець конкурсу
СЛОБОДКІН Петро Петрович 7,2 другий за результатами конкурсу кандидат
КОТУСЕНКО Дмитро Сергійович 8,5 переможець конкурсу
11. головний спеціаліст Відділу бухгалтерського обліку та звітності (2 вакантних посади) ЖУШМА Ганна Вячеславівна 9,5 переможець конкурсу
12. головний спеціаліст Відділу з питань конфліктного та постконфліктного врегулювання (3 вакантних посади) ГОНЧАРУК Юлія Вадимівна 7,2 переможець конкурсу
13. головний спеціаліст Сектору роботи з персоналом СЕБАЛО Сергій Іванович- 10,2 переможець конкурсу
ГОНЧАРУК Юлія Олегівна 8,3 другий за результатами конкурсу кандидат  
14. головний спеціаліст Сектору економічного аналізу (2 вакантних посади) АЛЕКСА Наталія Віталіївна 7,3 переможець конкурсу
КЛЮЧНИК Роман Валерійович 8,7 переможець конкурсу
МОРОЗОВА Аліна Володимирівна 4,5 другий за результатами конкурсу кандидат
15. головний спеціаліст Сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ТИХОНЧИК Тетяна Сергіївна 9,3 переможець конкурсу
16. головний спеціаліст Сектору з питань контролю ІЛІНСЬКА Юлія Петрівна 10,3 переможець конкурсу
ШКУЛЕТА Оксана Володимирівна 8,4 другий за результатами конкурсу кандидат
17. головний спеціаліст з питань внутрішнього аудиту ОЛІЙНИК Олег Леонідович   8,4 переможець конкурсу
18. головний спеціаліст з режимно-секретної роботи ЖАБЕНКО Наталія Григорівна 7,4   переможець конкурсу

Конкурсною комісією за результатами конкурсу не визначено кандидатів на зміщення вакантних посад:

головного спеціаліста відділу взаємодії з донорами та міжнародними фінансовими організаціями Управління з питань міжнародного співробітництва, проектів і програм;

головного спеціаліста відділу з питань внутрішньо переміщених осіб Управління з питань внутрішньо переміщених осіб та гуманітарного співробітництва;

головного спеціаліста відділу з питань дотримання правового режиму тимчасово окупованої території Управління з питань автономної республіки Крим та м. Севастополя;

головного спеціаліста Відділу з питань конфліктного та постконфліктного врегулювання;

головного спеціаліста Відділу бухгалтерського обліку та звітності;

головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції.