Як громадянину з ТОТ зареєструватися на ЗНО?

d1328440-5d26-11e9-9cc2-c70f361b81aa.jpeg

1. Ознайомитися з Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1095.

2. Вибрати навчальні предмети, із яких ви бажаєте пройти зовнішнє оцінювання

ПАМ’ЯТАЙ! Максимальна кількість навчальних предметів, з яких можна скласти ЗНО – 4.

3. Підготуйте необхідний для реєстрації пакет документів, а саме:

- копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). Звертаємо увагу, що в паспортах нового зразка (ID-картка) немає серії документа. Під час заповнення реєстраційної форми поле «серія» залишайте порожнім.

У разі відсутності паспорта особи, які проживають на тимчасово окупованій територі, можуть подати копію свідоцтва про народження або довідку із закладу освіти з фотокарткою (для осіб, які є учнями (слухачами, студентами) закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють у повному обсязі свої повноваження, якщо названі особи втратили документ, що посвідчує особу, і не мають можливості його відновити);

- дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);

- реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти;

- заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії.

4. Сформуйте комплект реєстраційних документів та у встановлений строк надішліть за допомогою електронної пошти скан-копії фотокартки та реєстраційних документів на електронну адресу відповідного регіонального центру.

Ознайомитись з калентадним планом проведення ЗНО можна тут

Інформацію про результати реєстрації осіб, які не можуть указати відповідну поштову адресу в Україні буде надіслано на електронну адресу, указану ними під час реєстрації. Індивідуальні конверти таких осіб зберігатимуть у регіональному центрі, учасники зовнішнього оцінювання зможуть отримати їх у пунктах зовнішнього оцінювання під час проходження першого тестування або звернувшись до регіонального центру до початку проведення зовнішнього оцінювання.

 ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЗНО

Подати реєстраційні документи для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання можуть особи, які:

- брали участь в антитерористичній операції та не зареєструвалися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в основний період реєстрації;

- проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, або переселилися з них та не зареєструвалися в основний період реєстрації

! Щоб зареєструватися для проходження зовнішнього оцінювання під час додаткової сесії, вищезазначеним особам до комплекту документів необхідно додати заяву у довільній формі (зразок заяви), що підтверджує право особи для реєстрації на ЗНО в додатковий період.

Громадяни України, які проживають на тимчасово окупованих територіях України, та не мають можливості відправити документи для реєстрації поштою, повинні в установлений строк надіслати скан-копії фотокартки та інших необхідних документів на електронну адресу відповідного регіонального центру.

Якщо особа не може вказати адресу в Україні для отримання поштового повідомлення, інформація про результати реєстрації надсилається на її електронну адресу. В такому випадку сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання зберігаються в регіональному центрі. Їх можна забрати в будь-який зручний час або отримати безпосередньо в пункті проведення зовнішнього оцінювання під час проходження першого тестування.

Реєстрація учнів для участі в додатковій сесії ЗНО – з 03 до 25 травня

Проведення додаткової сесії – з 26 червня до 12 липня

Оголошення результатів додаткової сесії – до 18 липня

! Кожен зареєстрований учасник має право пройти тести не більше як з чотирьох навчальних предметів

! Повідомлення про місце та час проведення додаткової сесії розміщується у вигляді запрошень-перепусток на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета.

adeaf2e0-6827-11e9-95ab-3fdb6c9cc778.png

ВАЖЛИВО! Учасник зовнішнього оцінювання зобов’язаний своєчасно прибути до пункту зовнішнього оцінювання із сертифікатом зовнішнього незалежного оцінювання і документом, на підставі якого особу зареєстровано для участі в зовнішньому оцінюванні (серія (за наявності) та номер якого вказані в Сертифікаті).

Останні новини
02 квітня 2020 р.
31 березня 2020 р.
31 березня 2020 р.
Олексій Резніков: "Ми розуміємо складність ситуації, в якій опинились люди через тимчасове закриття КПВВ, тому зі свого боку робимо усе, аби наші міжнародні партнери могли потрапити на ТОТ задля надання тої допомоги, яку вони наразі спроможні надати"
16:17
30 березня 2020 р.