Увага! Результати конкурсу

26.10.2018 | 17:33

Відповідно до частини другої статті 28 України «Про державну службу» Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України надає інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантних посад категорій «В» Міністерства.

Найменування посади Кандидат Результати (загальна сума балів) Примітка
1 Головний спеціаліст відділу з питань відновлення та розвитку Управління з питань східних регіонів МАЛЮТА Олена Володимирівна 8,2 переможець конкурсу
ПАЩЕНКО Ярослав В'ячеславович 7,2 другий за результатами конкурсу кандидат
2 Головний спеціаліст відділу з питань протимінної діяльності та екологічної безпеки Управління з питань східних регіонів ЦВЄТКОВ Артур Андрійович 6,8 переможець конкурсу
3 Головний спеціаліст відділу адміністративно -організаційного забезпечення та інформаційних технологій Управління адміністративно -організаційної діяльності ТАНАСІЄНКО Олена Олександрівна 6,5 переможець конкурсу
4 Головний спеціаліст відділу діловодства‚ роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації Управління адміністративно-організаційної діяльності ТОВСТОХАТЬКО Людмила Миколаївна 9 переможець конкурсу
   
Читати всі новини
Останні новини
13 грудня 2019 р.
Міністр Оксана Коляда зустрілась з настоятелем собору архієпископом Сімферопольським і Кримським Української православної церкви (Православної церкви України) Кліментом
19:41
13 грудня 2019 р.
11 грудня 2019 р.
До уваги внутрішньо переміщених осіб: робота + житло
18:25
11 грудня 2019 р.
11 грудня 2019 р.
Підписатися на новини

Увага! Результати конкурсу

26.10.2018 | 17:33

Відповідно до частини другої статті 28 України «Про державну службу» Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України надає інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантних посад категорій «В» Міністерства.

Найменування посади Кандидат Результати (загальна сума балів) Примітка
1 Головний спеціаліст відділу з питань відновлення та розвитку Управління з питань східних регіонів МАЛЮТА Олена Володимирівна 8,2 переможець конкурсу
ПАЩЕНКО Ярослав В'ячеславович 7,2 другий за результатами конкурсу кандидат
2 Головний спеціаліст відділу з питань протимінної діяльності та екологічної безпеки Управління з питань східних регіонів ЦВЄТКОВ Артур Андрійович 6,8 переможець конкурсу
3 Головний спеціаліст відділу адміністративно -організаційного забезпечення та інформаційних технологій Управління адміністративно -організаційної діяльності ТАНАСІЄНКО Олена Олександрівна 6,5 переможець конкурсу
4 Головний спеціаліст відділу діловодства‚ роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації Управління адміністративно-організаційної діяльності ТОВСТОХАТЬКО Людмила Миколаївна 9 переможець конкурсу