Заява Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб щодо ситуації в Криму

У зв’язку з провокаційними заявами з боку Російської Федерації стосовно ситуації, що склалася в Автономній Республіці Крим, закликаємо громадян України утриматися від поїздок до тимчасового окупованого Криму.

Просимо поставитися з розумінням до вимушеного посилення українськими правоохоронцями контролю на пунктах перетину адміністративної межі з Кримом.

Звертаємося до громадян України, які знаходяться на тимчасово окупованому півострові, з проханням бути обережними, не піддаватися на провокації та критично ставитися до інформації, яку вони отримують з російських ЗМІ.

З метою з'ясування реального стану справ в Криму, забезпечення прав в свобод на півострові, українська сторона розпочала цільові заходи, спрямовані на забезпечення допуску міжнародних правозахисних та гуманітарних організацій на територію тимчасово окупованого Криму.

Останні новини
10 грудня 2019 р.
Перед поїздкою до Латвії група колишніх бранців Кремля зустрілися з Послом Юрісом Пойкансом та Міністром Оксаною Колядою
17:37
10 грудня 2019 р.
Команда міністерства плідно займається програмами забезпечення переселенців житлом, спрощення доступу до освітніх, медичних, адміністративних та інших послуг
16:52
10 грудня 2019 р.
10 грудня 2019 р.